Warning: The magic method LA_IconManager::__wakeup() must have public visibility in /home/ueskulap/domains/sdamed.pl/public_html/wp-content/plugins/superfly-menu/includes/vendor/looks_awesome/icon_manager/IconManager.php on line 748
AKTUALNOŚCI - SDA MED - Przychodnia Specjalistyczna dla dzieci, lekarz ginekolog, pediatra, psychiatra Lublin

OTYŁOŚĆ TO CHOROBA!

OTYŁOŚĆ TO CHOROBA! Otyłość jest chorobą przewlekłą i powstaje w wyniku długotrwałego  utrzymywania się dodatniego bilansu energetycznego w organizmie, a jej powikłaniem są wielonarządowe schorzenia prowadzące do inwalidztwa. Etiologia otyłości jest wieloczynnikowa. Na jej rozwój mają wpływ przyczyny środowiskowe, społeczne, genetyczne, hormonalne, psychologiczne oraz niektóre leki. Pacjenci chorzy na otyłość niejednokrotnie leczeni są z powodu … Dowiedz się więcej

dr n. med. Renata Pusiarska – pediatra Lublin

Nowy Lekarz Rodzinny w Przychodni w Lublinie w Poradni Pediatrycznej Z radością informujemy, że do naszego zespołu w Przychodni w Lublinie dołączyła nowa specjalistka – dr n. med. Renata Pusiarska. Specjalizacja i doświadczenie Dr Renata Pusiarska to doświadczona lekarka, która specjalizuje się w medycynie rodzinnej oraz balneologii i medycynie fizykalnej. Dzięki swojemu szerokiemu doświadczeniu oraz … Dowiedz się więcej

Badania Prenatalne – Co Musisz Wiedzieć?

Badania prenatalne pozwalają monitorować zdrowie matki i dziecka w trakcie ciąży. Wczesne wykrycie potencjalnych problemów umożliwia wdrożenie odpowiedniego leczenia. Nasza przychodnia oferuje pełen zakres badań prenatalnych, w tym USG, badania krwi oraz testy genetyczne, aby zapewnić spokój i bezpieczeństwo przyszłym mamom.

Rola Aktywności Fizycznej w Zdrowiu Ginekologicznym

Regularna aktywność fizyczna korzystnie wpływa na zdrowie ginekologiczne, poprawiając krążenie krwi oraz pomagając utrzymać wagę. Ruch może także pomóc w łagodzeniu objawów menstruacyjnych i menopauzalnych. W naszej przychodni kładziemy nacisk na holistyczne podejście do zdrowia, wspierając kobiety w utrzymaniu aktywnego trybu życia.

Nowoczesne Metody Diagnostyki i Leczenia Chorób Ginekologicznych

Zaawansowane technologie diagnostyczne, takie jak kolposkopia, histeroskopia czy rezonans magnetyczny, umożliwiają precyzyjną diagnozę schorzeń ginekologicznych. To pozwala na skuteczne leczenie wielu chorób, w tym endometriozy, mięśniaków i nowotworów. Nasza przychodnia oferuje pełen zakres badań diagnostycznych, dostęp do nowoczesnych terapii oraz indywidualne podejście do każdej pacjentki.

Profilaktyka Nowotworów Ginekologicznych

Nowotwory ginekologiczne stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia kobiet. Regularne badania profilaktyczne, takie jak cytologia czy USG, są niezbędne do wczesnego wykrycia zmian. Nasza przychodnia prowadzi kompleksowe programy profilaktyki i diagnostyki, oferując wsparcie na każdym etapie. Zachęcamy do regularnych wizyt u ginekologa, które mogą ocalić życie.

Znaczenie Regularnych Wizyt u Ginekologa

Regularne wizyty u ginekologa mają kluczowe znaczenie dla zdrowia każdej kobiety. Dzięki nim można wcześnie wykryć potencjalne problemy, co umożliwia skuteczne leczenie. Badania profilaktyczne, takie jak cytologia czy USG, pozwalają ocenić stan narządów rozrodczych, a konsultacje z lekarzem zapewniają wsparcie i odpowiedzi na pytania. Nasza przychodnia oferuje kompleksowe usługi, od doradztwa po diagnostykę i terapię, … Dowiedz się więcej

Problemy z Płodnością – Diagnoza i Leczenie

Problemy z płodnością dotykają wiele par, powodując stres i niepokój. W naszej przychodni oferujemy pełną diagnostykę oraz spersonalizowane plany leczenia, które pomogą zrozumieć przyczyny i wybrać najlepsze rozwiązania. Nasz zespół ekspertów zapewnia wsparcie, oferując najnowocześniejsze metody leczenia oraz opiekę psychologiczną.

Zdrowe Odżywianie a Zdrowie Kobiet

Odpowiednia dieta odgrywa istotną rolę w utrzymaniu zdrowia ginekologicznego. Bogate w błonnik produkty pomagają w regulacji cyklu menstruacyjnego, a antyoksydanty zmniejszają ryzyko nowotworów. Nasza przychodnia współpracuje z dietetykami, którzy pomagają opracować plan żywieniowy wspierający zdrowie pacjentek na różnych etapach życia.

Z uwagi na remonty na osiedlu, dojazd możliwy TYLKO i wyłącznie od ulicy Tomasza Zana


This will close in 15 seconds