SDA MED – Przychodnia Specjalistyczna dla dzieci, lekarz ginekolog, pediatra, psychiatra Lublin

Poradnia Medycyny Estetycznej

Medycyna Estetyczna Lublin

Nasi lekarze:

Agnieszka Sasal

   Jestem założycielką i główną stylistką w Glam Esthetic. Stylizacja paznokci to moja pasja, którą pielęgnuję i rozwijam od 5 lat, natomiast od trzech lat jestem również certyfikowaną stylistką rzęs. W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na estetyce pracy, jednak najważniejsze jest dla mnie zdrowie i bezpieczeństwo moich klientek.

     Uwielbiam się uczyć i między innymi z tego powodu ostatnie 11 lat spędziłam na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej, kształcąc się w tym czasie w wielu dziedzinach. Po skończeniu trzech kierunków studiów, rozpoczęłam pracę nad doktoratem. Aktualnie jestem nauczycielem akademickim na Uniwersytecie, prowadzę zajęcia ze studentami, których darzę ogromną sympatią (z wzajemnością!). Prowadzę również badania naukowe dotyczące wpływu leków przeciwbólowych na stan środowiska i zdrowie człowieka, bo to jak już mówiłam jest ono dla mnie najważniejsze. Ponadto jestem autorem kilkunastu publikacji naukowych i regularnie uczestniczę w konferencjach naukowych, a także międzynarodowych sympozjach.

     Kilka miesięcy temu rozpoczęłam kolejne studia podyplomowe z zakresu Kosmetologii w Medycynie. Do końca roku planuję obronić mój doktorat i skupić się w pełni na Profesjonalnej Kosmetologii Estetycznej. W pozostałym czasie pomiędzy zabiegami, nauką i doktoratem, wykorzystuję swoje wieloletnie doświadczenie, prowadząc szkolenia z zakresu profesjonalnej stylizacji rzęs i paznokci. Pozytywne opinie od zadowolonych kursantek, które od razu po szkoleniu u mnie ruszają do pracy i zdobywają swoje pierwsze klientki, są dla mnie ogromną nagrodą i dają mi poczucie, że to co robię naprawdę ma sens. Efekty moich prac możesz zobaczyć w postach na blogu i social mediach.

     Glam Esthetic to spełnienie moich marzeń i miejsce, w którym mogę łączyć wszystkie swoje pasje. Jest mi szalenie miło, że mogę Cię gościć w moim świecie. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej!


Mezoterapia igłowa: 150 zł
Modelowanie ust: 400 zł

 

lek. med. Barbara Orzechowska
specjalista dermatologii i wenerologii

Przyjmuje też dzieci

Odbyty staż:

-staż specjalizacyjny w dziedzinie dermatologii i wenerologii w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych PUM w Szczecinie.

Zajmuję się zabiegami laserowymi z doświadczeniem wieloletniej pracy na różnych rodzajach urzadzeń laserowych i sprzetów medycznych wykorzystywanych do odmładzania i poprawy jakości skóry;pilingami medycznymi; zabiegami z zastosowaniem biostymulatorów tkankowych; kwasu hialuronowego;toksyny botulinowej; osocza bogatopłytkowego; zabiegami mezoterapii oraz innymi z zakresu medycyny estetycznej oraz leczeniem schorzeń dermatologicznych u dorosłych dzieci. Uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach w dziedzinie zainteresowań.

O poradni

Poradnia Medycyny Estetycznej Lublin