SDA MED – Przychodnia Specjalistyczna dla dzieci, lekarz ginekolog, pediatra, psychiatra Lublin

Poradnia Medycyny Estetycznej

Medycyna Estetyczna Lublin

Nasi specjaliści:

lek. med. Karolina Szymczyk


Ukończyłam kierunek lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Swoje doświadczenie zawodowe jako lekarz zbierałam min. w Szpitalu Bielańskim w Warszawie, na Oddziale Rehabilitacji w Szpitalu Stocer w Konstancin Jeziorna, RCKiK w Warszawie. Od 2 lat pracuje jako lekarz podstawowej opieki zdrowotnej. W 2021 r ukończyłam studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na GWSH w Katowicach. Odbyłam liczne kursy z medycyny estetycznej, min. toksyna botulinowa w górnej części twarzy, wypełniacze poziom podstawy, mezoterapia-polinukleotydy, profhilo. Po studiach podyplomowych rozpoczęłam pracę w klinice medycyny estetycznej Cosmopolitan w Ząbkach pod Warszawą.
Moim głównym zainteresowaniem jest medycyna z zakresu anti-ageing, mająca na celu zachowanie pięknego, młodego wyglądu skóry

-profhilo 750 zł

-profhilo pakiet 2 zabiegów 1400 zł

-mezoterapia skin B 250 zł

-mezoterapia Plines (polinukleotydy) 550 zł

-mezoterapia Newest (połączenie polinukleotydów i kwasu hialuronowego) 600 zł

-osocze 1 amp 400 zł

-osocze 2 amp 500 zł

-osocze 3 amp 600 zł

-fibryna 1 amp 400 zł

-toksyna 1 okolica- kurze łapki/ lwia zmarszczka- 400 zł

-toksyna 2 okolice- czoło plus lwia zmarszczka- 650 zł

-toksyna 3 okolice- czoło plus lwia zmarszczka plus kurze łapki 800 zł

-bruksizm 700 zł

-PRX twarz plus szyja 350 zł

-PRX twarz plus szyja plus dekolt 450 zł

-dr Cyj kuracja przeciw wypadaniu włosów- 450 zł

-pakiet 4 zabiegów dr Cyj- 1700 zł

Agnieszka Sasal

   Jestem założycielką i główną stylistką w Glam Esthetic. Stylizacja paznokci to moja pasja, którą pielęgnuję i rozwijam od 5 lat, natomiast od trzech lat jestem również certyfikowaną stylistką rzęs. W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na estetyce pracy, jednak najważniejsze jest dla mnie zdrowie i bezpieczeństwo moich klientek.

     Uwielbiam się uczyć i między innymi z tego powodu ostatnie 11 lat spędziłam na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej, kształcąc się w tym czasie w wielu dziedzinach. Po skończeniu trzech kierunków studiów, rozpoczęłam pracę nad doktoratem. Aktualnie jestem nauczycielem akademickim na Uniwersytecie, prowadzę zajęcia ze studentami, których darzę ogromną sympatią (z wzajemnością!). Prowadzę również badania naukowe dotyczące wpływu leków przeciwbólowych na stan środowiska i zdrowie człowieka, bo to jak już mówiłam jest ono dla mnie najważniejsze. Ponadto jestem autorem kilkunastu publikacji naukowych i regularnie uczestniczę w konferencjach naukowych, a także międzynarodowych sympozjach.

     Kilka miesięcy temu rozpoczęłam kolejne studia podyplomowe z zakresu Kosmetologii w Medycynie. Do końca roku planuję obronić mój doktorat i skupić się w pełni na Profesjonalnej Kosmetologii Estetycznej. W pozostałym czasie pomiędzy zabiegami, nauką i doktoratem, wykorzystuję swoje wieloletnie doświadczenie, prowadząc szkolenia z zakresu profesjonalnej stylizacji rzęs i paznokci. Pozytywne opinie od zadowolonych kursantek, które od razu po szkoleniu u mnie ruszają do pracy i zdobywają swoje pierwsze klientki, są dla mnie ogromną nagrodą i dają mi poczucie, że to co robię naprawdę ma sens. Efekty moich prac możesz zobaczyć w postach na blogu i social mediach.

     Glam Esthetic to spełnienie moich marzeń i miejsce, w którym mogę łączyć wszystkie swoje pasje. Jest mi szalenie miło, że mogę Cię gościć w moim świecie. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej!


Mezoterapia igłowa: 150 zł
Modelowanie ust: 400 zł

 

O poradni

Poradnia Medycyny Estetycznej Lublin