SDA MED – Przychodnia Specjalistyczna dla dzieci, lekarz ginekolog, pediatra, psychiatra Lublin

lek. med. Barbara Orzechowska – botox (zabiegi)

lek. med. Barbara Orzechowska

poradnia dermatologiczna

lek. med. Barbara Orzechowska odbyła staż specjalizacyjny w dziedzinie dermatologii i wenerologii w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych PUM w Szczecinie.

Zajmuje się zabiegami laserowymi z doświadczeniem wieloletniej pracy na różnych rodzajach urządzeń laserowych i sprzętów medycznych wykorzystywanych do odmładzania i poprawy jakości skóry;pilingami medycznymi; zabiegami z zastosowaniem biostymulatorów tkankowych; kwasu hialuronowego;toksyny botulinowej; osocza bogatopłytkowego; zabiegami mezoterapii oraz innymi z zakresu medycyny estetycznej oraz leczeniem schorzeń dermatologicznych u dorosłych i dzieci.

Dermatologia jest dziedziną medycyny zajmującą się badaniem oraz opisem struktury i funkcji skóry, a także schorzeniami skóry i jej przydatków (włosów, paznokci) oraz niektórymi chorobami ogólnoustrojowymi, ujawniającymi się przede wszystkim na skórze (np. łagodne i złośliwe nowotwory jak czerniak złośliwy lub rumień guzowaty).

W ramach konsultacji dermatologicznej przepisywane są leki recepturowe indywidualnie dostosowane do konkretnych schorzeń.

Poradnia dermatologiczna zajmuję się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób bakteryjnych, trądziku różowatego, trądziku młodzieńczego, trądziku zwykłego, łuszczycy, grzybic, łojotokowych zapaleń skóry, atopowych zapaleń skóry, wyprysków, owrzodzeń podudzi, liszaja płaskiego, bielactwa, fotodermatozy, chorób przenoszonych drogą płciową, diagnostyką znamion i innych.

W zakresie świadczeń są przyjmowani są dorośli a także dzieci od 3 roku życia.

lek. med. Barbara Orzechowska przyjmuje pacjentów w  Przychodni Specjalistycznej SDA Med w Lublinie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystanie z Jesiennej Oferty na zabiegi:

TOKSYNA BOTULINOWA- AZZALURE – POPULARNIE BOTOX
CZOŁO ; LWIE ZMARSZCZKI; OKOLICA OKA = ZMARSZCZKI MIMICZNE

1 OKOLICA 400 ZL
2 OKOLICE 600 ZŁ
3 OKOLICE 800 ZŁSerdecznie zapraszamy.

Z uwagi na remonty na osiedlu, dojazd możliwy TYLKO i wyłącznie od ulicy Tomasza Zana


This will close in 15 seconds