SDA MED – Przychodnia Specjalistyczna dla dzieci, lekarz ginekolog, pediatra, psychiatra Lublin

lek. med. Barbara Orzechowska – poradnia dermatologiczna

Odbyty staż specjalizacyjny w dziedzinie dermatologii i wenerologii w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych PUM w Szczecinie.

Zajmuje się zabiegami laserowymi z doświadczeniem wieloletniej pracy na różnych rodzajach urządzeń laserowych i sprzętów medycznych wykorzystywanych do odmładzania i poprawy jakości skóry;pilingami medycznymi; zabiegami z zastosowaniem biostymulatorów tkankowych; kwasu hialuronowego;toksyny botulinowej; osocza bogatopłytkowego; zabiegami mezoterapii oraz innymi z zakresu medycyny estetycznej oraz leczeniem schorzeń dermatologicznych u dorosłych i dzieci.

Dermatologia jest dziedziną medycyny zajmującą się badaniem oraz opisem struktury i funkcji skóry, a także schorzeniami skóry i jej przydatków (włosów, paznokci) oraz niektórymi chorobami ogólnoustrojowymi, ujawniającymi się przede wszystkim na skórze (np.łagodne i złośliwe nowotwory jak czerniak złośliwy lub rumień guzowaty).

W ramach konsultacji dermatologicznej przepisywane są leki recepturowe indywidualnie dostosowane do konkretnych schorzeń.

Poradnia dermatologiczna zajmuję się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób bakteryjnych, trądziku różowatego, trądziku młodzieńczego, trądziku zwykłego, łuszczycy, grzybic, łojotokowych zapaleń skóry, atopowych zapaleń skóry, wyprysków, owrzodzeń podudzi, liszaja płaskiego, bielactwa, fotodermatozy, chorób przenoszonych drogą płciową, diagnostyką znamion i innych.

W zakresie świadczeń są przyjmowani są dorośli a także dzieci od 3 roku życia.

lek. med. Barbara Orzechowska przyjmuje pacjentów w  Przychodni Specjalistycznej SDA Med w Lublinie. Serdecznie zapraszamy.