Warning: The magic method LA_IconManager::__wakeup() must have public visibility in /home/ueskulap/domains/sdamed.pl/public_html/wp-content/plugins/superfly-menu/includes/vendor/looks_awesome/icon_manager/IconManager.php on line 748
PSYCHOLOG LUBLIN - SDA MED - Przychodnia Specjalistyczna dla dzieci, lekarz ginekolog, pediatra, psychiatra Lublin

SDA MED – Przychodnia Specjalistyczna dla dzieci, lekarz ginekolog, pediatra, psychiatra Lublin

Poradnia Psychologiczna

Psycholog Lublin,
Psychologia Lublin,

Nasi specjaliści:

mgr Ana Wybrańska
psycholog
pedagog
specjalista psychoterapii uzależnień

Psycholog, pedagog, specjalista psychoterapii uzależnień. Obecnie w trakcie czteroletniego szkolenia w Centrum Terapii Poznawczej i Schematu INTEREGO, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPiB).

Specjalizuję się w pracy indywidualnej i grupowej z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Pracuję z parami i małżeństwami w kryzysie, osobami dorosłymi z zaburzeniami lękowymi i zaburzeniami nastroju, osobami doświadczającymi kryzysów życiowych, trudności w relacjach oraz mającymi kłopot z wyrażaniem emocji. 

W pracy z dziećmi i ich rodzicami szukam nowych, indywidualnych rozwiązań w celu pokonywania trudności emocjonalnych dzieci związanych z rozstaniem czy rozwodem rodziców, funkcjonowaniem w grupie, kryzysem okresu dojrzewania itp.

Prowadzę również konsultacje diagnostyczne i terapię osób uzależnionych (od alkoholu, narkotyków, dopalaczy, leków, papierosów, hazardu, komputera itp.), współuzależnionych oraz z syndromem DDA/DDD.

Współpracuje w ramach świadczeń psychologicznych w  Przychodni Specjalistycznej “Centrum” w Chełmie przy ul. Szpitalnej 47

Psychoterapia indywidualna– 150 zł

Psychoterapia par i małżeństw– 200 zł

Testy psychologiczne – od 300 zł

mgr Magdalena Popiołek - Badurowicz
psycholog
psychoterapeuta

Psycholog upoważniony do wykonywania badań psychologicznych dla kierowców kat. C, D, C+E, D+E, kierowców wykonujących czynności służbowe, instruktorów i egzaminatorów, funkcjonariuszy straży miejskiej, OSP, pracowników wózka widłowego, osób pracujących na wysokościach, sędzi, asesorów, kuratorów, prokuratorów, pracowników ochrony, osób chcących sprzedawać lub wytwarzać broń i amunicje, osób starających się o uzyskanie pozwolenia na broń, pojazdów uprzywilejowanych i przewożących wartości pieniężne, przewozu drogowego.

Badania psychologiczne :

– instruktor/egzaminator nauki jazdy – 150 zł

– kierowców – czynności służbowe – 100 zł

– kierowców – odebrane prawo jazdy – 150 zł

– orzeczenie sędziego/kuratora – 150 zł

– pozwolenie na broń – 220 zł

– praca na wysokościach/wózek widłowy – 100 zł

– pracowników ochrony fizycznej  – 150 zł

– przewóz drogowy – 150 zł

– kierowca – pojazd uprzywilejowany/przewóz wartości pieniężnych – 150 zł

– pracownik straży miejskiej/gminnej/OSP – 120zł

– kierowców kat. C/D/CE/DE – 150 zł

dr Monika Bałaga-Rubaj
psycholog
psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą CBT w trakcie specjalistycznego całościowego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej CBT-EDU w Warszawie rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej, które jest członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies.

Ukończyłam psychologię (SWPS) i filologię angielską (UMCS). Pracuję jako adiunkt na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie prowadzę wykłady i ćwiczenia z m.in. z językoznawstwa angielskiego i psychologii.

W praktyce psychoterapeutycznej pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi (fobie, lęk uogólniony), zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi oraz z osobami doświadczającym kryzysów życiowych (np. rozstanie, utrata bliskiej osoby), mającymi trudności w radzeniu sobie ze stresem czy funkcjonowaniu w relacjach społecznych.

W swojej pracy, oprócz klasycznego podejścia poznawczo-behawioralnego wykorzystuję elementy terapii dialektyczno-behawioralnej (DBT) i terapii przetwarzania poznawczego (CPT) oraz techniki uważności (Mindfulness).

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Konsultacja psychologiczna – 150 zł

Czas trwania konsultacji : 50 min

O poradni

Poradnia Psychologiczna Lublin

Diagnostyka i leczenie psychiki i zachowań człowieka.

Leczone choroby:

Wykonywane świadczenia:

Z uwagi na remonty na osiedlu, dojazd możliwy TYLKO i wyłącznie od ulicy Tomasza Zana


This will close in 15 seconds