SDA MED – Przychodnia Specjalistyczna dla dzieci, lekarz ginekolog, pediatra, psychiatra Lublin

Poradnia Psychiatryczna

Psychiatra Lublin,
Psychiatria Lublin

Nasi lekarze:

lek. med. Michał Próchnicki
specjalista psychiatrii
dr n. med. Sebastian Sojczuk
specjalista psychiatrii
lek. med. Iga Iwanicka-Wyszyńska
specjalista psychiatrii

Lekarz-specjalista w dziedzinie psychiatrii. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Doświadczenie zawodowe zdobyła w Klinice Psychiatrii w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 oraz na oddziałach psychiatrycznych Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublinie. W 2019r. przystąpiła do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego tym samym zdobywając tytuł specjalisty psychiatrii. Indywidualnie podchodzi do problemów pacjentów. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń: depresja, lęk, nerwice, związanych ze stresem, choroby afektywnej dwubiegunowej, zaburzeń psychotycznych, schizofrenii, zaburzeń snu, bezsenność, uzależnień

Wizyta – 150 zł

lek. med. Marta Prus
specjalista psychiatrii

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, specjalista w dziedzinie psychiatrii. Szkolenie specjalizacyjne odbywała w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie zdobywając również doświadczenie w pracy w Poradni Zdrowia Psychicznego.  Obecnie pracuje w oddziale ogólnopsychiatrycznym stale poszerzając swoją wiedzę przez udział w konferencjach i szkoleniach.

W codziennej praktyce zajmuje się dorosłymi pacjentami z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, problemami ze snem oraz cierpiącymi z powodu schizofrenii czy choroby afektywnej dwubiegunowej.  W pracy stara się zawsze o indywidualne podejście do problemów każdego pacjenta.

Pierwsza wizyta – 150 zł

Kolejna wizyta – 120 zł

lek. med. Jacek Głowacki
specjalista psychiatrii

Lekarz I Wojskowego Szpitala Klinicznego przy Al. Racławickiej 23 w Lublinie

Wizyta – 150 zł

lek. med. Andrzej Wójcicki
LEKARZ DLA DOROSŁYCH

O poradni

Poradnia Psychiatryczna  Lublin

Diagnozowanie i leczenie zaburzeń psychicznych.

Leczone choroby:

Wykonywane świadczenia: